Kontakty

___________________________________________________________________________

02_vladkaVladimíra Krejčíková

koordinátorka projektu

mobil: +420 603 566 141

e-mail: vladimira.krejcikova@matape.cz

___________________________

Vladimíra Krejčíková vystudovala Střední zemědělskou školu v Chrudimi. Poté v roce 1994 nastoupila na hlavní pracovní poměr v české farmaceutické firmě Herbacos-bofarma s.r.o., kde v letech 2001-2006, až do odchodu na mateřskou dovolenou, řídila samostatný výrobní provoz a průběžně se vzdělávala. Období od roku 2006 a 2010 považuje za velmi šťastné, protože se svým mužem přivítali na svět dcery Kateřinu a Adélu. Vladimíra je jednou ze zakládajících členek Rodinného a vzdělávacího centra Holoubek a je jí velkou ctí pracovat v tomto týmu. V projektu Women Welcome působí jako koordinátorka a vnáší tak know-how managementu a projektového řízení ze svých předchozích pracovních zkušeností ale i z absolvovaných tuzemských a zahraničních vzdělávacích kurzů. Ve volném čase ráda čte knihy o osobním rozvoji, je pokornou studentkou učící se z každé životní zkušenosti. Baví ji přetvářet myšlenky v realitu.

___________________________________________________________________________

02_radkaRadka Dostálová

koordinátorka PR

mobil: +420 777 009 387

e-mail: radka.sladkova@matape.cz

___________________________

 

Radka dává projektu Women Welcome jeho vizuální podobu. Vytvořila logo projektu, připravuje tiskové materiály a spravuje WEB. Vystudovala Střední zemědělskou školu v Chrudimi a nástavbové studium Střední odborné školy v Pardubicích se zaměřením na výpočetní techniku a zpracování informací. Od roku 1996 do současnosti pracuje v oboru reklamy jako DTP operátorka a grafička, od 2002 OSVČ.

Radka spoluzakládala Rodinné a vzdělávací centrum Holoubek, pro které vytvořila logo a propagační materiály. Pro děti připravuje kroužek TVOŘIVÉ HRÁTKY a podílí se na organizaci aktivit centra. Dobrovolnicky pomáhá doučovat děti ze sociálně slabých rodin.

Radka je ale především šťastnou maminkou dvou dětí Tomáše a Anežky. Ve volném čase se ráda věnuje studiu Uměleckých terapií, kreativním činnostem, přírodě a pěkné knížce. Miluje děti, jízdu na kole, pěší výlety, borovice, pískovcové skály, vodu a život se vším, co přináší.

___________________________________________________________________________

02_klaraMgr. Klára Bartoníčková

lektorka a koučka

e-mail: klara.bartonickova@matape.cz

___________________________

 

Klára Bartoníčková v projektu Women Welcome působí zejména jako lektorka a koučka. Vystudovala učitelství angličtiny na Univerzitě Pardubice. Celý profesní život se v nějaké míře věnuje výuce angličtiny jak dospělých tak dětí, ať v pozici zaměstnankyně, tak jako OSVČ. Pět let s menšími přestávkami strávila na zkušené v Austrálii, Anglii a Irsku. Po návratu působila v ČSOB Pojišťovně jako lektorka.

Do projektu Women Welcome přináší mimo jiného poznatky z nedávno absolvovaného kurzu kariérního poradenství, Intenzivního tréninku koučů Results Coaches, mezinárodní konference o nových technologiích ve vzdělávání EDULEARN12, týdenního mezinárodního workshopu na téma kreativita, ale také například kurzu arteterapie.

Je jednou ze zakladatelek Rodinného a vzdělávací centra Holoubek, kde působí dodnes. Klára je také manželkou a šťastnou maminkou dvou dětí a to Terezky (5 let) a Ondry (3 roky). Ve volném čase ráda tančí, tvoří, čte knížky, jezdí do přírody a na chalupu v Orlických horách, cestuje, věnuje se osobnímu rozvoji. Líbí se jí čas od času relaxovat při návštěvě divadla, na koncertě nebo v kině.

V současné době se také věnuje koučování podle Results Coaching Systems. Koučování si s Klárou můžete domluvit v rámci projektu i mimo něj. Koučkou a lektorkou kurzů Women Welcome se stala proto, že věří, že každý může dosáhnout toho, co opravdu chce, pokud se rozhodne, a Klára bude nejen účastnicím a účastníkům Women Welcome ráda nápomocna na jejich cestě k zvoleným cílům.

___________________________________________________________________________

02_monikaMgr. Monika Pavlisová

lektorka a koučka

e-mail: monika.pavlisova@matape.cz

___________________________

 

Monika Pavlisová pracuje v projektu Women Welcome jako lektorka a koučka. Monika má bohaté zkušenosti se vzděláváním dospělých. Před nástupem na rodičovskou dovolenou pracovala jako lektorka komunikačních a prodejních dovedností ve Vodafonu a.s. v Chrudimi a také v Praze. Během své rodičovské dovolené založila vlastní podnikání, je spoluzakladatelkou Rodinného a vzdělávacího centra Holoubek, kde se opět po rodičovské dovolené vrátila ke vzdělávání dospělých v rámci projektu MATAPE (Mami, Tati, Pečuj, Pracuj). Podílela se nejen na vytváření tohoto projektu, ale také aktivně lektorovala semináře a workshopy např. na téma komunikace, prezentace, asertivita, slaďování rodinného, osobního a pracovního života, jak uspět u přijímacího pohovoru, zvládání stresu. Lektorovala také v dalších vzdělávacích projektech jako např. Flexi práce s rodinou nebo Vzdělávací mozaika.  Monika je certifikovanou koučkou Gestalt přístupu, koučování nejen účastnic projektu patří mezi další profesní aktivity této lektorky.

Na projekt Women Welcome se Monika připravovala např. účastí na mezinárodní konferenci, týkající se nových metod a technologií ve vzdělávání v Barceloně, dále pak absolvovala intenzivní výcvik v Gestalt koučování. Neustále se vzdělává např. v oblasti koučování (týmový koučink, vztahový koučink), kariérového poradenství a osobního rozvoje (Silvova metoda, metoda Emočních rovnic, rozvoj intuitivního vnímání apod). Pro rozvoj lektorských dovedností také využila příležitosti vzdělávat se v zahraničí u společnosti ILC (Inspired Learning Centre LTD) ve městě Limassol na Kypru. Ráda čte knihy z oblasti pedagogiky, psychologie a osobního rozvoje.

Monika je šťastnou manželkou a také maminkou dvou dětí Jakuba a Anežky (*2005 a 2008). Ve volném čase chodí ráda se svou Výmarskou ohařkou do přírody nebo relaxuje při jízdě na kole.

Má ráda život se všemi jeho krásami a výzvami, ráda inspiruje ostatní svým pozitivním přístupem a radováním se z maličkostí. Její motto zní: “Život je jako jízda na kole, chcete-li si udržet rovnováhu, musíte být stále v pohybu“. Albert Einstein.

 

___________________________________________________________________________

02_vojtaIng. Vojtěch Černík

administrátor projektu

e-mail: vojtech.cernik@matape.cz

___________________________

Vojtěch Černík vystudoval v roce 2002 Dopravní fakultu Jana Pernera na Univerzitě Pardubice. V roce 2005 absolvoval kurz pedagogického minima vzdělávání dospělých při Univerzitě Karlově v Praze, který pořádala Národní asociace pro rozvoj podnikání. Od roku 2004 je lektorem v kurzech „Základy podnikání“ a „Účetnictví“ ve společnosti RPIC Pce s.r.o. V této společnosti figuruje nejen jako jednatel, zároveň vede oddělení dotačního poradenství, které od roku 2004 zajistilo více jak 800 mil. Kč na dotační financování projektů. Spolu s profesním vzděláváním se od roku 1997 věnuje také vzdělávání dospělých ve skautském hnutí ČR.
V této oblasti dosáhl nejvyššího skautského vzdělání zaměřeného na vodní skauting. Podílel se na organizaci táborů pro vzdělávání a organizaci celostátních setkání vodních skautů se zahraniční účastí.

___________________________________________________________________________

foto_tym

realizační tým projektu Women Welcome

Komentáře jsou vypnuty.