Eva Urbanová

Eva_Urbanova

České bedýnky.cz

motto: „Pracovat srdcem, poctivě a s láskou.“

 

 

Kdo jste?

Maminka dvou malých dětí z Pardubic. Po jedenácti letech jsem opustila farmacii a šla za svým snem, dělat České bedýnky. www.ceske-bedynky.cz

Čím se profesně zabýváte?

Českými bedýnkami. Jedná se o dřevěné bedýnky, které jsou skutečně propracované, jsou vyráběny ve spolupráci se zdravotně handicapovanými lidmi. Do bedýnek dávám trvanlivé potraviny a výrobky od vyhlášených regionálních výrobců z Čech a Moravy.

Co přináší vaše práce druhým?

Moje práce podporuje zaměstnanost znevýhodněných lidí na trhu práce a také pomáhá české ekonomice tím, že bedýnky plním jen výrobky od českých výrobců, kteří je navíc vyrábějí převážně z českých plodin.

Co Vám osobně dělá radost?

Krásné děkovné telefony a e-maily, o tom, jak předaná Česká bedýnka potěšila. Mám radost, že si vyberou i lidé se zdravotním omezením. Těší mě informace o tom, jak jsou bedýnky dále používány v domácnostech či ve firmách.

Co pro Vás znamená úspěch?

Úspěchem pro mě je, že jsem vymyslela užitečný produkt, který nejen přináší opravdovou chuť a radost, ale mám také zato, že pozvedne národní hrdost v každém z nás, protože se máme opravdu čím chlubit! Veliký ohlas vzbuzují bedýnky i v zahraničí, je to nádhera.

Jaké Vaše vlastnosti Vám pomohly k úspěchu?

Rozhodně mi pomohla podpora rodiny a nejbližších. Dále pak můj životní optimismus, pracovitost a víra v České bedýnky.

Co vás motivuje?

Krásné poděkování za dobrou práci a vracející se zákazníci, to je veliký dar. Dává mně to chuť hledat další nové poctivé české výrobce, i když je to občas velmi detektivní práce.

Jaké jsou Vaše plány do budoucna?

Nyní buduji svou vysněnou provozovnu v Pardubicích. Přeji si, aby se lidem líbila, aby se vraceli a případně doporučovali dále. Pardubice leží téměř ve středu České republiky, tedy každý si bude moci přijet, nakoupit či složit svou bedýnku dle přání nebo jen samostatně ochutnat některý výrobek z bedýnek.

Vzkaz ostatním ženám?

Podnikání není jednoduché, ale pokud věříte samy v sebe, ve svůj sen, dokážete mnoho. Čerpejte rady od zkušených a nepřestávejte na sobě a na svém výrobku pracovat.

image001

Bylo nebylo… opravdový příběh jedné Evy

V jednom východočeském městečku s názvem Pardubice se jednoho dne narodila dívenka s velikým snem. V životě lidem pomáhat a přinést něco, aby bylo na světě ještě lépe. Cesta ke snu se ukázala jako zdlouhavá a trnitá, ale jak se říká, vše má svůj smysl a hlavně čas. Touha pomáhat lidem, zachraňovat a zlepšovat kvalitu, zavedla po škole dívku do farmacie. Tam již jako žena, maminka dcery, pracovala 11 let. Tato cenná škola ji dala mnohé. Poznala řadu skvělých lékařů, sestřiček, ale i příběhů pacientů v čekárnách. Byly to čekárny s diabetiky, kardiaky, alergiky, ale i onkologickými pacienty.

Na jaře 2014 se dcerce stal úraz a najednou se vše změnilo, vše mi „docvaklo“. V nemocnici vznikl zárodek myšlenky, že dost bylo zaměstnání, že uzrál čas jít již konečně za svým snem z dětství. Při pohledu z nemocničního lůžka v pražské nemocnici pro mě najednou byly pracovní starosti, a vůbec záměry zaměstnavatele zcela nepodstatné! Uvědomila jsem si, jak krátce žijeme. Kladla jsem si otázku: „Je honění se za cíli mého zaměstnavatele opravdu to, kvůli čemu jsem studovala a čemu věřím?

Celé dětství jsem také navíc viděla onemocnění otce. Napadalo mě často, proč se s lidmi s handicapem už nepočítá? To byla druhá myšlenka, která mě provázela.

Vznikly České bedýnky, které nejsou jen dárkovou bedýnkou, naplněnou trvanlivými potravinami, ale jedná se o mnohem promyšlenější koncept. Lidé se zdravotními omezeními zde mají volbu, mohou si od kvalitních výrobců z Čech a Moravy pochutnat na poctivých výrobcích. Tito výrobci neředí potraviny, ani neplní zbytečnými konzervanty, plnidly či barvivy. Oni nemusí, zboží totiž necestuje přes půlku světa, je naše, je z toho, co nám dává česká země. Navíc upravené šetrně jako za dob našich babiček. Nechybí zde jablečné křížaly, švestková povidla, ale i třeba čatní šípkové a jeřabinové.

Bedýnky jsou vyrobeny ve spolupráci se zdravotně handicapovanými, ne z levných překližek, nýbrž z českého dřeva, poctivě, bez třísek a úžasně voní. Na kompletace bedýnek chci zaměstnat další šikovné osoby s handicapem, věřím, že se mi to brzy podaří.

Přeji nám všem, kteří si chceme pochutnat, nebát se přitom zdravotních následků, zachránit poctivé české plodiny a podpořit české kvalitní výrobce, aby se České bedýnky dobře zapsaly na českém trhu a byly zdravou volbou dárku opravdu pro každého. Více o  bedýnkách na www.ceske-bedynky.cz či facebooku České bedýnky.

S láskou Eva Urbanová

_____________________________

OTÁZKA PRO VÁS:

Kdy začnete uskutečňovat váš sen?

_____________________________

CILE-dosaZENY_eva_urbanova

Komentáře jsou vypnuty.