Sylva Horská

Sylva_Horska

MAJITELKA KOSMETICKÉHO SALONU LadyS

motto: „Přej a bude ti přáno, dej a bude ti dáno.“

 

 

Kdo jste?

Sylva Horská, majitelka kosmetického salonu v Holicích.

Čím se profesně zabýváte?

Primárně kosmetikou, provozuji kosmetický salon a věnuji se i aplikaci permanentního make-upu.

Co přináší vaše práce druhým?

Věřím, že radost.  Má práce je určená především ženám, ale navštěvují nás rádi i muži. Myslím, že příjemná vizáž je základ prvotního kontaktu. A to jak ráno před zrcadlem, tak v kontaktu s jinými lidmi. Kosmetické ošetření je spojeno samozřejmě i s relaxací, kterou dnes každý potřebuje.

Co Vám osobně dělá radost?

V osobním životě naše 2 děti. A profesně to, že děláme krásnými a sebejistými jiné ženy.

Co pro Vás znamená úspěch?

Úspěch je vrtkavá věc. Já osobně jsem šťastná, že ke své profesi ještě zvládám vychovávat dvě děti. To je také velký úspěch!! Děkuji manželovi, babičkám a kolegyním, protože to není jen o mně, je to týmová práce.

Jaké Vaše vlastnosti Vám pomohly k úspěchu?

Myslím, že nejdříve odvaha. Skončit ve stálém zaměstnání a začít od nuly. Pak určitě vytrvalost. Ta je potřeba, protože ten úspěch se nedostaví hned. A aby se dostavil, musíte být pracovitá, poctivá a skromná.

Co vás motivuje?

Zákaznice a klientky, které se zajímají ,,a co máme zase nového Sylvinko??‘‘

Jaké jsou Vaše plány do budoucna?

Určitě rozšíření kosmetických služeb v salonu. S tím souvisí i profesní vzdělávání u našich partnerů v Německu a Španělsku. Věřím, že se vše povede a novinky si najdou své zákazníky.

Vzkaz ostatním ženám?

Mějte se rády a ať vám to sluší! Vše lépe zvládnete, když si budete věřit.

sylva   lady-s

MŮJ PŘÍBĚH

…působí téměř idylicky. Co chci dělat jako dospělá, jsem věděla už na prvním stupni základní školy. Za tím jsem si šla i studiem na Střední škole kosmetické v Hradci Králové, protože přede mnou byl stále ten můj sen. I na praxi jsem měla jako učitelku a vzor výbornou kosmetičku. Chtěla jsem ale něco víc. Svůj vlastní salon jsem otevřela, když mi bylo 19let. Trpělivě jsem jezdila na školení, kurzy a stále se učila, co je kde nového. Dva roky jsem pak já školila nové kosmetičky pro partnerskou společnost ze Španělska.

V 27 letech jsem se po vážné nehodě podruhé narodila, ale můj anděl stál u mě. S mou rodinou a kolegyní v práci jsme to vše zvládly. Vdala jsem se a porodila 2 děti. Svůj život vnímám jako pohádku. Letos, kromě vlastního životního jubilea, oslavím i 20 let od otevření mého salonu. Přeji všem, ať se jim daří a vzkazuji – „když něčemu budete věřit, tak se to vyplní“.

_______________________________

OTÁZKA PRO VÁS:

O čem jste v dětství snil/a? Jak byste si mohl/a svůj sen, touhu naplnit?

_______________________________

CILE-dosaZENY_naWEB_Sylva_Horska

Komentáře jsou vypnuty.